telefon.jpg
>
O nas

Nasze biuro rachunkowe jest nowoczesną firmą nastawioną na potrzeby Klienta. Działamy na podstawie wydanej przez Ministra Finansów Licencji Nr XXX. Zgodnie z obowiązującymi przepisami jesteśmy ubezpieczeni od odpowiedzialności cywilnej związanej z prowadzonymi usługami rachunkowo - księgowymi.


Główną zasadą obowiązującą nasze biuro we współpracy z Klientami jest partnerstwo w interesach, a sukces Klienta jest naszym priorytetem.


Dynamiczny rozwój firmy jest potwierdzeniem kompetencji zespołu, które zostały docenione przez naszych Klientów. Świadczymy kompleksową obsługę księgowo-podatkową oraz obsługę kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi klientami są zarówno małe jednoosobowe firmy opodatkowane w sposób zryczałtowany jak też spółki prawa handlowego. Każdy z naszych klientów jest dla nas Klientem najważniejszym.

Proponowana przez nas oferta obejmuje pełną obsługę księgową oraz finansową firm i przedsiębiorstw, adresowana jest zarówno do spółek handlowych, spółek osobowych, stowarzyszeń, fundacji oraz osób fizycznych.

Realizujemy swoje usługi w formie outsourcingu - tj. usług zewnętrznych, szeroko i powszechnie stosowanych we wszystkich krajach rozwiniętych. Outsourcing usług księgowych pozwala na zmniejszenie kosztów zleceniodawcy, który nie musi ponosić ich na: - pomieszczenia zajmowane przez dotychczasowe własne służby księgowe, wyposażenie tych pomieszczeń w sprzęt biurowy, komputerowy i specjalistyczne oprogramowanie; - wszelkie koszty osobowe, w tym koszty urlopów i zwolnień lekarskich pracowników tych służb, koszty świadczeń socjalnych itp. Outsourcing zapewnia w pełni realne poczucie bezpieczeństwa podatkowego klienta, w konsekwencji - komfort w tym zakresie, gdyż wykonawca usług angażuje do ich wykonania taką liczbę pracowników, i o takich kwalifikacjach, aby usługi te zostały wykonane w sposób zgodny z przepisami, z należytą starannością i terminowo. Zleceniobiorca ponosi przy tym pełną prawną i finansową odpowiedzialność za rzetelność świadczonych usług. Gwarantuje to umowa zawarta pomiędzy zleceniodawcą a wykonawcą usług, szczegółowo określająca ich zakres oraz zasady i warunki współpracy stron.


Długoletnie doświadczenie pozwala nam zagwarantować merytoryczny profesjonalizm, wyrażający się m.in. szczegółową weryfikacją każdego dokumentu księgowego i zdarzenia gospodarczego pod względem zgodności z polskimi przepisami o rachunkowości i podatkowymi.


Jesteśmy młodym prężnym zespołem fachowców, skoncentrowanych na uczestnictwie w budowaniu sukcesu firmy Klienta. Dewizą naszej firmy jest pełne dostosowanie się do wymagań i życzeń Klienta, dlatego gwarantujemy Państwu:

  • rzetelne wykonywanie powierzonych nam obowiązków,
  • fachowe porady
  • maksymalne zaangażowanie w każde zadanie,
  • elastyczne podejście do zasad współpracy,
  • komunikatywność i życzliwość we wzajemnych relacjach.

Cenimy rozwój zawodowy i doskonalenie swoich umiejętności, dlatego stale podnosimy swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach zawodowych i kursach. Skomplikowane i dyskusyjne problemy rozwiązujemy przy współudziale współpracujących z nami kancelarii prawnych i audytorskich.


Stawiamy na nowoczesne i niezawodne narzędzia pracy. Korzystamy z najnowszej wersji oprogramowania firmy WAPRO rekomendowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce. Ponieważ świadczymy kompleksową obsługę, dbamy o całość powierzonych nam spraw, nawet w najdrobniejszych szczegółach. Bierzemy pełną odpowiedzialność za wykonaną pracę. Pomożemy zoptymalizować wydatki z jednoczesnym obniżeniem zobowiązań podatkowych .

Jednym słowem,


ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY

DO KORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG


Zajmij się tylko tym, co potrafisz robić najlepiej

i co jest Twoją pasją!

Nam zostaw to, co prawdopodobnie zrobimy

Taniej Lepiej Efektywniej Nowocześniej!